KuchaŘka Z Cizrny (Paperback)

KuchaŘka Z Cizrny By Martin Vilímek Cover Image
$44.98
Not Available In-Store - Usually Ships from Warehouse in 1-5 Days

Description


V tejte v n dhern m světě cizrny - vsestrann superpotraviny, kter je obl ben po stalet např č kulturami a kuchyněmi.
V t to kuchařce se pust me do kulin řsk ho dobrodruzstv , kter oslavuje neuvěřiteln potenci l cizrny, a nab dneme v m poklad receptů, kter změn způsob vařen a stravov n . Cizrna, zn m tak jako fazole garbanzo, je nejen bohat na ziviny, ale tak neuvěřitelně přizpůsobiv . Od vydatn ho dusen ho masa po ziv sal ty a od křupav ch svačin az po lahodn dezerty, cizrna dok ze pozvednout jak koli pokrm svou jedinečnou chut , texturou a nutričn mi v hodami.
Ať uz jste zaryt vegani, gurm ni, kteř dbaj na sv zdrav , nebo jen chcete přidat do sv ho j deln čku v ce rostlinn ch b lkovin, tato kuchařka je vas m průvodcem, jak naplno vyuz t potenci l cizrny. Na těchto str nk ch najdete pestrou sk lu receptů, kter předv děj vsestrannost cizrny. Vezmeme v's na cestu světov mi kuchyněmi a prozkoum me pokrmy ze Středomoř , Středn ho v chodu, Indie a dals ch zem .
Od kr mov ho hummusu a uspokojiv ho falafelu az po pikantn kari z cizrny a inovativn pečivo na b zi cizrny, tato kuchařka m něco pro kazd vkus a př lezitost. Připojte se k n m a ponoř me se do světa cizrny. Poskytneme v m z kladn kuchařsk tipy, techniky a kreativn způsoby, jak začlenit cizrnu do vasich obl ben ch receptů. Připravte se ochutnat robustn chutě, uspokojuj c textury a neomezen kulin řsk moznosti, kter cizrna nab z .
Vydejme se společně na tuto chutnou cestu.
Product Details
ISBN: 9781835782866
ISBN-10: 1835782868
Publisher: Martin Vilimek
Publication Date: October 24th, 2023
Pages: 250
Language: Czech