Pokolenie tożsamości: Deklaracja wojny przeciwko pokoleniu '68 (Paperback)

Pokolenie tożsamości: Deklaracja wojny przeciwko pokoleniu '68 By Markus Willinger, Ronald Lasecki (Introduction by), Philippe Vardon (Foreword by) Cover Image
By Markus Willinger, Ronald Lasecki (Introduction by), Philippe Vardon (Foreword by)
$10.99
Not Available In-Store - Usually Ships from Warehouse in 1-5 Days

Description


Zaprzeczenie prawa Europejczyk w do posiadania ich wlasnego dziedzictwa, historii, a nawet ich fizycznej ojczyzny, stalo się częścią fundamentu kulturowego wsp lczesnego Zachodu. Masowa imigracja, selektywna i szkalująca propaganda, jak r wnież nieustanny nap r perwersji lub -- w najlepszym przypadku -- bezużyteczna kultura konsumencka, wszystko to prowadzi do przemienienia Europy w nicośc. Jej rodzima populacja sklada się gl wnie z wyizolowanych jednostek, nieposiadających nawet znamiona celu lub kierunku, kt re prześladowane są przez system polityczny nieinteresujący się zarządzanymi przez siebie ludźmi.

Istnieje wiele pogląd w na to, jak do tego doszlo, jednakże rewolucja z maja roku 1968 z pewnością odegrala kluczową rolę w stworzeniu apolitycznej i autodestrukcyjnej sytuacji, w kt rej znajduje się postmodernistyczna Europa.

Jednakże to nie jest książka historyczna. Nie jest ona zasadniczo o tym, jak do tego doszlo, lecz raczej odnosi się do tego, co można i co powinno zostac uczynione w tej sprawie, a dokladniej -- kto to zrobi. Po zdradzie politycznych, dziennikarskich i akademickich pseudo-elit oraz samozadowoleniu calej generacji Europejczyk w, kt ra to umożliwila, to na mlodych -- gl wne ofiary wykolejenia zachodniego spoleczeństwa -- spada zadanie powrotu na wlaściwe tory.

W Pokolenie Tożsamości aktywista Markus Willinger prezentuje w czterdziestu jeden zwięzlych i dosadnych rozdzialach swoje rozumienie ideologii budzącego nadzieję ruchu tożsamościowego (identytarystycznyego).

Willinger prezentuje krysztalowo przejrzysty wizerunek tego, co poszlo źle oraz wskazuje kierunki, na kt re powinnyśmy spojrzec w celu znalezienia rozwiązań. Poruszając się gladko pomiędzy sferami radykalnej polityki i filozofii egzystencjalnej, Pokolenie Tożsamości wyjaśnia w zwięzlej, jakkolwiek poetyckiej formie, co mlodzi Europejczycy muszą powiedziec -- lub powinni powiedziec -- skorumpowanym przedstawicielom zniedolężnialych struktur spolecznych, kt re kontrolują nasz kontynent.

To nie jest manifest, to jest deklaracja wojny.

Product Details
ISBN: 9781912079490
ISBN-10: 1912079496
Publisher: Arktos Media Ltd
Publication Date: November 18th, 2017
Pages: 130
Language: Polish